HAKKIMIZDA

                   Güvenli konut projeleriyle Eskişehir’de mutlu bir yaşamın kapılarını aralamak için yola çıkan NOSS Yapı, güven inşa etmeyi hedefleyen bir inşaat firmasıdır.

 

                   Bir yapının ilk aşamasından son detaylarına kadar her aşamasını detaylı olarak planlayan NOSS Yapı, yapılarında kullandığı malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara verdiği önemle de bir adım öne çıkar.

                   Buna ek olarak müşteri memnuniyeti odaklı bir ticaret ve hizmet anlayışını benimseyerek projelerini hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

 

                  Planladığı projelerini teslim tarihini geciktirmeden tamamlayarak duyulan güveni her yapı projesinde katlayarak arttırır.

Bu anlayışı, kaliteyi sadece inşaatta değil satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda sürdürür.Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenerek , sorumluluk alarak , inisiyatif kullanarak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip bir şekilde hareket eder.

 

                 Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir.

 

Bir Yaşam İçerisinde Güven İnşa Ediyoruz

 

Vizyonumuz;

 

                Güvenli yaşam felsefesiyle, estetik açıdan en iyi çözümleri farklı tasarımlarla sunarak, kaliteli yapıları inşa etmektir. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz memnuniyetini sağlayarak Eskişehir’de inşaat sektörüne farklı bir gözle bakmaktır.

 

Misyonumuz;

 

                Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet anlayışını tüm inşaat firmalarından farklı olarak benimseyerek ve uygulayarak, Eskişehir’de sektörümüze öncülük etmektir.